regionálny portál

PORTÁL iBRATISLAVA.SK

Regionálna online reklama na www.ibratislava.sk pre akúkoľvek firmu s „kamennou“ prevádzkou alebo aktívnym podnikaním v Bratislave a okolí.
online-shop

ONLINE PREDAJ

Pre firmy prinášame lokálny online predaj v Bratislave a okolí. Máte predajňu ale uniká Vám online obchod? U nás môžete predávať za pár minút novým zákazníkom.

bullhorn

REKLAMA

Regionálne zviditeľnenie Firmy cez reklamné bannery a PR článok pri každom produkte a článku, ako aj garantované príspevky na sociálnych sieťach.

blog

.BLOG

PR články sú v dnešnej online dobe veľmi kvalitným marketingovým nástrojom. Predstavia produkt, službu či firmu lepšie ako akýkoľvek billboard či reklamný banner.

podnikajte online

MARKETING PRE VAŠE PODNIKANIE

Či ste začínajúci podnikateľ alebo etablovaná firma na trhu, je stále priestor posúvať sa vpred.
ecommerce

WEBY & E-SHOPY

Pripravíme Vám modernú webstránku či e-shop so SEO indexáciou, vložením obsahu a pútavým grafickým konceptom vhodným pre Vaše podnikanie.

camera

FOTOGRAFIA

Produktová fotografia a fotografovanie priestorov – 360° foto aj video. Navrhneme Vám foto stratégiu pre marketing na sociálnych sieťach.

instagram

INSTAGRAM

Realizujeme školenia práce s Instagramom (prípadne aj Facebook). Náš prístup je výhradne individuálny a naučíme Vás aj ako fotiť či písať texty.

social-media

SOCIÁLNE SIETE

Neponúkame žiadnu umelú inteligenciu ale tvrdú prácu a kvalitný obsah! Od bežného fotenia, cez úplnú správu obsahu, po interakciu s fanúšikmi.